Assortiment
Genieten van wild in het najaar is bij uitstek een van de hoogtepunten op de culinaire jaarkalender. Voor de liefhebber bieden we drie verleidelijke rode wijnen aan. Met hun rijpe fruit, volle smaak en krachtige structuur passen ze perfect bij bijvoorbeeld hertenbiefstuk, wildzwijnmedaillons of een geurige, kruidige wildstoof. Laat u verrassen en bestel het pakket. U profiteert deze maand van 10% korting.
Liefhebber van wildgerechten? Dan is dit wijnpakket u op het lijf geschreven! We selecteerden drie keer twee verleidelijke rode wijnen, met rijp fruit, een volle smaak en een krachtige structuur.
74,20 66,75 per wijnpakket
Stevig rood uit Yecla. Volrood van kleur; krachtig van geur met rijp rood fruit, wat eikenhout en kruiden. De smaakstructuur is vol, evenwichtig en met rijpe tannine in de afdronk, die lang blijft aanhouden.
10,50
Vanaf 12 flessen 9,63 per fles
Dieprode wijn uit Zuid-Italië, met het aroma van gestoofd fruit en nieuw eikenhout. Prima wijn om zo te drinken. Maar de volle, zachte smaak combineert ook goed met gekruide schotels, pizza of barbecuegerechten.
11,20
Vanaf 12 flessen 10,27 per fles
Aromatische Bulgaarse rode wijn met de geur van kruiden, specerijen, rijp rood fruit en licht eikenhout. De smaak is vol en zacht. Goed te combineren met kruidige vleesgerechten of harde kazen.
15,40
Vanaf 12 flessen 14,12 per fles
Voordelen eigen account