Assortiment
Echtpaar Collard heeft het mooi voor elkaar. Naast hun succesvolle Château Mourgues du Grès in Nîmes, waar François de wijnen maakt, heeft Anne sinds enkele jaren haar eigen wijngaarden in de Rhônevallei. Samen maken de twee heerlijke biologische wijnen met een opvallende eigen signatuur. Ontdek deze maand de verrukkelijke Viognier Parcellaire, gemaakt in de rijke stijl van een Condrieu, en de buitengewoon geliefde, sappige rode natuurwijn Shi Fu Mi. Rhône volgens de familie Collard: zuiver, biologisch en karaktervol.
Intens sappige, droge witte wijn met een verfijnde geur van gele bloemen, perzik, abrikoos en gember. De smaak is vol, zacht en rijpfruitig met een zalvende textuur en milde zuren. Elegante finale met tonen van toast en amandel.
Delicate, ragfijne rode wijn met een subtiele geur van framboos, kers, sinaasappelschil en peper. Lichtvoetig en opwekkend in stijl met klein rood fruit en fijne tannines. De afdronk is verfijnd en licht kruidig. Heerlijk zo of bij pastasalade met gebakken aubergine, ratatouille, hartige taarten of jonge, harde kazen.
11,85 per fles
Voordelen eigen account